tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Güncelleniyoruz

Yaklaşık 40 yıllık tecrübenin,  usta çırak ilişkisi ile aktarıldığı bir atölyedir, Kemer Hukuk…
Tabii ki kırk yıllık birikimi hafızada muhafaza ederken, kazanılan bir tecrübe de; güncel teknoloji ve imkanların getirdiği hareket kabiliyeti ve çabukluk kolaylığı olgusunun  bilincidir. Telgraf sonrası yaygınlaşan sabit telefonun bilgi alışverişine getirdiği kolaylıkları hatırlayan  bir nesilden, teleks, faks nedir bilmeyen bir kuşağa; bu nasıl anlatılır ki derseniz; “Haklılığınızı bütün benliğinizle hissettiğiniz bir davada, alınan bir karara, yanlış bir hükme, aylarca hatta bazen yıllarca aradığınız  emsal kararı Fizan’da bulmanın ve sonuçlandırmanın keyfini anlatabilmekten geçiyordur. ” belki de…
Bu tecrübenin ışığında geçirilen tüm süreç içerisinde, teknolojinin işimize getirdiği tüm kolaylıklardan hemen faydalandık. Gün bu gün mevcut web sitemizi bir öteye taşıyoruz.  Dost bildiğimiz mükelleflerimize daha iyi hizmet vermek, bilgi alışverişini hızlandırmak, matbu evrak yükünü azaltmak ve memnuniyetlerini değerlendirmek  amacı ile yeni sitemimizi yayına alıyoruz.  Nice innovasyonel çabalarımızı görmek için bizi takip ediniz.

Kemerhukuk.com

Laptop ve masaüstü PC leri yavaş yavaş depoya kaldıran mobil ve tablet teknolojilerine daha adaptif ve hızlı cevap veren bir yapıdayız.

512K SSL Sertifikasyonuna sahip Spam ve Bot engelleyici serverlarda, 3 adımlı onay şifreleme ile daha güvenliyiz 

Uygun alt yapı desteği ile yüksek kapasiteli ve güvenli sunucularla hizmetinizdeyiz.

Şahsa, müvekkile münhasır UYAP dava durum, süreç, dosya ve matbu olmayan detay paylaşımları ve takip fonksiyonelliği ile temsilcinizle hızlı ve fonksiyonel iletişim portallarımızla hizmetinizdeyiz.

Kişiye, müvekkile özel kullanım ve paylaşım alanları anlık bilgiye ulaşılabilir sayfalar  ile hizmetinizdeyiz. 

Bir cevap yazın