Hakkımızda

Kemer Hukuk Bürosu,

Avukat Mustafa Münir TUNA tarafından 1988 yılında kurulmuş olup, temsil ettiği gerçek ve tüzel kişilere icra, iflas, işçi, işveren, tapu, miras, gayrimenkul, aile, sanat ve fikri ve sınai mülkiyet  hukuku başta olmak üzere danışmanlık, ve avukatlık hizmeti sunan, dostluk çerçevesinde hareket eden, usta çırak disiplinli  hukuki danışmanlık, temsilcilik ve avukatlık bürosudur.

M.Münir TUNA, ortaokulu BURHANİYE’ de, lise eğitimini KULELİ ASKERİ LİSESİ ‘n de , lisansını İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ ‘n de tamamlamıştır.  Hakimlik  sınavlarına girerek başarılı olan TUNA, hakimlik stajına başlamış aynı süre zarfında askerlik görevini ifa etmiş, askerlik dönüşü hakimlik görevinden istifa etmiştir.

Askeri lisede aldığı disiplini, dönemin zorlu koşullarını, yok yere helak olan genç arkadaşlarını unutamayan TUNA, bu dönemde kurduğu KEMER HUKUK kadrosuna prensipli, dinamik ve akılcı gençleri demirbaş yapmaya başlamış, ilkeli, adaletli ve asaletli meslek mensupları oluşturma yolunda, genç arkadaşlarına ustalık çabası sarf etmiştir.

Av. TUNA ‘ya göre; “Her şeyden önce, bir hukukçu adalet bilinci ile davranarak danışanı ile dost olmalıdır. Biliriz ki dost olmak, bazen acı söylemeyi gerektirir. Adalet netliği, netlik samimiyeti gerektirir. Bizim KEMER HUKUK ‘ta samimiyet ortamında, her zaman yeni ve eski dostlar ile acı bir kahve içecek vaktimiz vardır.

Saygılarımızla,

Özet : KEMER HUKUK BÜROSU İstanbul ili Kemerburgaz semtindedir. Göktürk, Alibeyköy, Arnavutköy ve Eyüp ve yakın ilçelere ulaşım yönünden kolaydır. Uzmanlık alanları doğrultusunda  yoğunlukla bu bölgelere hizmet vermektedir. Ayrıca TÜRKİYE çapında özellikle Orman ve tapu ve gayrimenkul hukuku konusunda kovuşturduğu mahkemeler, proje yönetimleri ve danışmanlık hizmetleri mevcuttur. Ayrıca topluma mal olmuş sanatçı ve sanat eserleri ile ilgili hukuki danışmanlık çözümleri sunmaktadır. Avukatlık, hukuki danışmanlık hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.
Hizmetler : Kentsel dönüşüm Avukatı, İnşaat Avukatı, İcra Avukatı , İş Avukatı, Sözleşme Avukatı, Boşanma Avukatı, Kamu Avukatı, Marka Avukatı, Miras Avukatı, Tüketici Avukatı, Tazminat Avukatı, Haciz Avukatı, Göktürk Avukat, Alibeyköy Avukat, Arnavutköy Avukat, Kemerburgaz Avukat, Eyüp Avukat,